Hakkımızda

Sanat Ormanı, birçok kişinin ortak tutkusu olan sanat ve edebiyat üzerine yoğunlaşan bir site olarak kuruldu. Sanat sadece resimden heykelden ibaret değil elbette. Bu sitede sanat denildiğinde akla gelecek farklı alanları ele alacağız. Kitap ve sanat akımları ile başlayan Sanat Ormanı maceramız zamanla büyüyerek farklı sanat dallarını da içine alacak. Birlikte okuyup, birlikte öğrenip, birlikte paylaşacağız.

Sanat Ormanı olarak sanata dair akla gelen her bilgiyi tek bir yerde toplamayı amaçlıyoruz. Tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceğiz dev bir sanat platformu olacağız. Bu sitede paylaşılan tüm içerikler özgün olarak hazırlanıp, okuyuculara sunulacak. Hazırladığımız içeriklerin altında siz değerli okuyucularımızla keyifli bilgi alışverişleri yapmak istiyoruz. Her kitap, her tablo, her okur bu ormanı güzelleştirecek!

Bir yazımızda Vincent van Gogh’un hayatından bahsederken başka bir yazımızda onun yarattığı eşsiz tablolardan birini yorumlayacağız. Sanatta yüzeysel algıların ötesine geçerek çok tanınan ama az bilinen yönlerini ortaya koymaya çalışacağız. Sanat Ormanı’nın sanatseverlerin buluşma noktası olmasını diliyoruz. Sanata dair aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz geniş bir içerik akışı oluşturmayı hedefliyoruz. İleride sanat denildiğinde ilk akla gelen sitelerden biri olacağız.

Sanat Ormanı’nda bulabileceğiniz kategoriler;

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. İnstagramda @sanatormanii olarak bizi bulabilirsiniz. 

(Visited 353 times, 1 visits today)